Reality

המשבר כאן. עמו אי וודאות. רבים קיבלו מכתב יציאה לחל”ת, ובאותה נשימה, איומי פיטורים והקפאת תהליכים מעיבים על התחושה הכללית של כולם. אנחנו עם מאמין. בטוחים שהתקופה הזו תחלוף. אך המציאות כיום מכתיבה את הצורך להתאמות כדי להמשיך ולקיים שגרה, שמאז ומתמיד הוכחה כחזקה מכל דבר, ומאלצת אותנו להתמודד בכלים שונים עם המצב שנכפה עלינו.

Situation

אנשים רבים ומוכשרים נמצאים בימים אלו בבית. עסקים רבים, שלמעשה אין כל מניעה שימשיכו לפעול באופן רגיל, מושפעים מהחלטות והנחיות שמא נדרשו או שמא יצאו מכלל פרופורציות. בדומה לארגונים נוספים להם משרדים ראשיים בארצות הברית, וכמובן חברות בינלאומיות וגלובליות, אנו נמצאים בהתמודדות כפולה, כאשר המכנה המשותף לכולם הוא חוסר הבהירות ובעיית כוח האדם שנוצרה כמעט ביום אחד יש מאין. בין אם זו נובעת מההגבלות הרבות המוטלות על המשק מחד, ומאידך מהעובדה כי אנשים נשלחים לבתיהם בלית ברירה.

!Lets Blog About It

משבר עולמי_מחשבים מסלול מחדש
הבלוג המיוחד
צוות בלוג העתים

העולם לא ישוב להיות כפי שהיה. קולות ממנהטן: ”לא נחזור לעבוד 12 שעות מהמשרד”

כשנתעורר למציאות החדשה של אחרי המשבר, דברים ייראו שונה. יכול והמרדף אחרי האושר שנמצא אי שם בסוף גרם המדרגות התלול והמתפתל מעלה, כאשר בכל שלב נדרשים ליותר הישגיות, תחכום ואולי על הדרך גם לוחצים על אצבעות הרגליים של הרצים לידינו, אל עבר אותה מטרה נכספת, שנראתה פעם כברורה ומוגדרת – היום אנו מגלים שאולי האושר פשוט נמצא בידיים שלנו. ואם זה לא מספיק קרוב, הוא בבית.

קרא עוד »
חשיבה חיובית - מיכל מירוני - Platformust
הבלוג המיוחד
מיכל מירוני

חשיבה חיובית היא בחירה!

הבוקר התקשר אליי סמנכ”ל כספים שאני מלווה אותו מספר חודשים, ובישר לי שמצא את האתגר הבא שלו (לאחר מעל שנה של חיפושים). הוא חתם במילים: ”תודה על האופטימיות, האנרגיות הטובות שעזרו לי בתקופה הזו”.

קרא עוד »
מציאת משמעות בעת משבר
זווית אישית
צוות בלוג העתים

משמעות בעת משבר

עכשיו, כשכולם זמינים ומכורח הנסיבות אף יותר סבלניים, זה הזמן לנטוורקינג אמיתי. המעמדות שנוצרו על-ידי כותרות כמו FEO, PMO וכדומה, כאינם רלוונטיים. כולנו יחד תחת מטריה אחת של אי ודאות. אם היה לך משהו לומר למישהו, המציאות שנוצרה הפכה את העת הזו לרגע לגיטימי לעשות כן.

קרא עוד »
Call Center
הבלוג המיוחד
צוות בלוג העתים

לאור המצב – אספקת לידים למוצרים פיננסיים לרבות מחזור משכנתא

לאור המצב, עולה בימים אלו דרישה מצד גורמים רלוונטיים להיעזר בשירותי לידים לצורך חיסכון בזמן ובעלויות. חברת LTM מתמחה ביצירת לידים איכותיים בשיטת אופליין ותשמח לסייע לחברות וארגונים שדווקא בימים אלו נדרשים לסייע לאזרחים בבקשתם לערוך שינויים בהתנהלותם הכלכלית.

קרא עוד »

Publish

ניתן להגיב בגוף הפוסט וכל המעוניין להעלות פוסט עצמאי לבלוג העתים, מוזמן למלא הטופס או לשלוח דוא”ל וצוות התמיכה יעלה, יעצב ויערוך הכתוב, בכפוף לתנאי האתר ובהתאם לשיקולי המערכת.

support@platformust.com