© All rights reserved. Powered by PLATFORMUST.

אקסל

הדבר הכי טוב שקורה לך בהיותך בעמדת ניהול, או בדרך הבטוחה לשם: קורס אקסל. ולא עוד קורס אקסל, אלא כזה שהועבר בהצלחה למעל 30,000 אנשי ונשות עסקים!

כמה פעמים ידעת שתחושת הבטן שלך נכונה ולא הצלחת להביא זאת לידי ביטוי על-ידי הנתונים. כמה פעמים נדרשת להיעזר בקולגה שכעבור מספר לחיצות באקסל, כבר המשיכה בעבודתה והשאירה אותך בסימן שאלה בשילוב חוסר אונים – איך בתוך שתי שניות זה הצליח?!

מסתבר שזה לא מסובך לשלוט בנתונים. אבל קודם כל, לענות לעצמך על החוסר הזה, בקורס אקסל בן 6 מפגשים, ולאפשר לעצמך לקבל החלטות ניהוליות באופן הכי- הכי אפקטיבי. לשם כך נועד קורס אקסל PLATFORMUST – הדבר הכי טוב שקורה לך בהיותך בעמדת ניהול, או בדרך הבטוחה לשם.

מזה מספר שנים אנו פוגשים במועמדים לעבודה שמכוונים להתקדם. על-פי רוב התקשורת הבין-אישית שלהם מעולה, הם אנשים כשרוניים שלא בכדי הגיעו לעמדות מפתח בארגונים גדולים, לוקליים וגלובליים. אך יחד עם זאת, משהו חסר. היכולת לקפוץ מדרגה לשלב הבא נעוצה גם בכישורים אנליטיים – ביכולת להוכיח עבודה עם נתונים, ולייעל תהליכים, בפרט במצבי לחץ.

במציאות העסקית הדינמית של ימינו, בה התמודדות עם אתגרים ומשברים היא כמעט יומיומית, קבלת החלטות היא דבר קריטי. זאת בעיקר כאשר עדיין מוטלת על מנהלים האחריות כי הצוות, המחלקה או החברה שלהם יתפקדו היטב ויפיקו תוצרים ארגוניים ראויים, ואף למעלה מכך, היות והתחרות בחוץ רועשת וגועשת.

מנהלים אמנם לא בהכרח נדרשים להפגין יכולות סטטיסטיות או הבנה מתמטית בכל דבר ועניין, אך עובדתית, מוטיבציה גבוהה, נכונות להצליח וכישורי למידה פנומנליים ככל שיהיו, אינם מספיקים לכשעצמם. לא די להיות בעניינים, 'להרגיש את התחום', לפעול מהבטן. צריך לדעת לעבוד עם נתונים ויפה שעה אחת קודם.

משובים ממועמדים מגלים לנו כי הדרך להתקבל למשרות הייטק מפגישה אותם עם מבחנים, שלו היו עוברים קורס אקסל אפקטיבי, היו יכולים להציל להציל את מועמדותם ואף את כבודם. כאשר בצורה פחות נעימה, כעבור הגיעם לשלב השלישי או הרביעי, הם נאלצים לפרוש מהמרוץ למשרה. כך, התקווה לאשש את שרשרת הגיוס – החל מהאופן בו אותרו לתפקיד ועד לשלב אליו הגיעו – מתפוגגת. כאן הם נתקעים.

גם מי שאינם מעוניינים להחליף תפקיד אלא להתייעל – לחסוך זמן, להציג עובדות בשטח, להסיק מסקנות מהנתונים ועל פיהן לבנות אסטרטגיה – מנהלי מכירות, פרויקטים, אנשי שיווק, תפעול, משאבי אנוש, פיננסים, מהנדסים וצוותים אדמיניסטרטיביים, כולם  יכולים בקלות לייעל את עבודתם באמצעות קורס אקסל. אך משהו מעכב אותם. הם אינם טורחים לעשות זאת כל כך מהר. מדוע?

המוני קורסים מציעים את הדרך הארוכה, ולא זו אף זו, את הדרך המסובכת. לא כל הקורסים נותנים מענה שהוא בדגש על הדרך היעילה והנכונה לעבוד עם אקסל. לא בכל קורס אקסל יש מרצה שמכבד את הזמן של המשתתפים ומתייחס אליו כאל יקר מפז. לא בכל קורס אקסל מוגדשת המהות שלו והיא לפשט את הדברים לרמה הברורה, הטובה והמתאימה ביותר לכל אחד.

כאן חשוב להוסיף, כי קורס אקסל של PLATFORMUST הועבר במשך כ- 15 שנים באוניברסיטאות בעלות שם עולמי, ובהן Columbia, NYU, Temple בארצות-הברית, ובנוסף, הועבר למעל 100 אלף איש, בעלי תארים שונים (BA, MBA, PhD) דוברי שפות שונות, ביבשות שונות בעולם.

בהמשך לשאלה, התשובה לכך שאנשים נשארים תקועים יחד עם תהליכים ארגוניים, היא כי אין ברשותם את הכלים לעבוד נכון עם אקסל. לעבוד פשוט. לעבוד יעיל. אזי, הם נשארים עם מבוכה, מחסור בכלים, והכי גרוע, עובדים בצורה לא יעילה ומבזבזים זמן יקר לעצמם ולחברה המעסיקה אותם. עוד טרם הזכרנו את הבעיה שבה מנהל טועה, חושב שהוא צודק ומתווה דרך שגויה לעובדים שלו. גם בכך נתקלנו. עובדות מצערות כמו צביעת תאים ידנית במקום הגדרה נכונה של פעולות. בהחלט לא נעים.

העובדות האלו של התנהלות שגויה – בניית דו"חות וטבלאות בצורה לא נכונה, שבהמשך תייצר שגיאה, ועוד השלכות לא נעימות בנוסף על אלו שצוינו, בפירוש מונעות מהארגון אפשרות צמיחה.

אז אנחנו לא פונים למי שמעוניינים להישאר בטעותם, אלא לאותם אלו שמבינים כי במספר פעולות פשוטות, עם הסברים ברורים, בתוך שעות ספורות, ניתן להיות במקום לגמרי שונה, הודות לקורס אקסל PLATFORMUST. אנו פונים לאלו שנכונים ללמוד, שרוצים תהליכים בריאים בעסק שלהם, שרוצים לראות את הנתונים ולהפיק מסקנות כי הן נובעות מהם באופן חד ובהיר.

אנחנו רוצים לאפשר קורס אקסל שיהיה היעיל ביותר וברמה הגבוהה ביותר. לשם כך דרוש המרצה הטוב ביותר, ובמקרה הוא גם דובר עברית מצוין 🙂

קורס אקסל PLATFORMUST מאפשר לכם להניע תהליכים, להיות אפקטיביים, להביט על הנתונים בחיוך, בביטחון ובלי בהלה. למנוע מכם תסכולים. לחסוך את הזמן והאנרגיות על חיפוש סרטונים ברשת, שלא ברורה איכותם, כל שכן כשהאופן בו הם מציגים פתרון לבעיה שהעליתם מוטל בספק רב (מבטיחים לכם, ניסינו זאת כבר בעצמנו לא אחת). נכון, הבעיה היא שלכם, השאלה  איך תרצו לפתור אותה: בדרך המסורבלת והמסבכת או בדרך היעילה והנכונה?

בזמן שנחסך כשיודעים אקסל כמו שצריך, אפשר לעשות כל-כך הרבה דברים. להתמקד בעשייה, להניע תהליכים, להיות מרוכזים וערניים לכל המתרחש בנוגע להצלחה – שלכם! אז כמובן שאתם מצטרפים. למעבר לפרטים לחצו כאן.

כן זה עולם של נתונים. אבל דווקא בגלל שאינך רוצה להישאב אל תוך ריבוי מערכות, ללכת לאיבוד ולהיוותר במצב התשה, קורס אקסל הוא האמצעי האולטימטיבי שכדאי למהר להכיר. לא נדרשות לכך שעות על גבי שעות, או חודשים של מילוי מחברות. מוזמנים לצפות ולהבין.

זה ה- go to שלי. אם את מכירה כלי BI, אז שם יכול לקחת המון זמן רק כדי להגדיר את מה שאתה צריך. באקסל אני עושה את זה בשניות. חד משמעית.

כל אחד מאתנו נדרש היום לקבל החלטות מהר ולפעול הכי טוב בסביבה המוגדרת כדינמית ומלאת תחרות. כדי לייצר יתרון בכל סיטואציה, אנחנו חייבים לדעת להתנהל עם דאטה ולייעל את העבודה. קורס אקסל של PLATFORMUST מלמד אותנו לבנות דוחות נכון, לנתח ולהציג אותם. כעבור מספר מפגשים בודדים אנחנו כבר מסוגלים לבצע אנליזה מקיפה, לבחון תוצאות מזוויות שונות, לעבד את הנתונים ולהציג תובנות לבעלי עניין. כל זאת תוך המשך עבודה עם מקסימום סדר וארגון ומינימום משאבים.

אחד הדברים המהותיים ביותר הוא ללמוד מאדם שמעריך את הזמן שלך, מבין בדיוק את האתגרים שלך ויודע כיצד לדבר בשפה שלך ולהעביר לך ידע מורכב באופן בהיר ופשוט. זו הייחודיות של המרצה, ד"ר יצחק גוטליב, מדריך קורס אקסל PLATFORMUST שכעבור עשרות שנים של הדרכת אנשי עסקים, בכירים וסטודנטים בתארים ראשונים ומתקדמים, מגיע אליכם עד הבית, לסדרת מפגשים דיגיטלית ומאפשר לכם בתוך 6 מפגשים להפוך למקצועני אקסל! לתרגילים לדוגמא, עוד על המרצה ופרטים נוספים, בחרו.

מי חשב שאפשר להפנים בעשר דקות Pivot table, V-lookup ועוד פונקציות שכל הזמן נתקלתי בהם במודעות דרושים?! כי הדוגמאות ברורות, ההסברים מובנים. בקיצור, הבנתי את הפרנציפ!

לפרטים ללא התחייבות

ניתן ליצור עמנו קשר בוואטסאפ ובמייל

יצירת קשר


support@plaformust.com

Contact us
או לחצ/י כאן לפנייה לשירות
Excel by
PLATFORMUST
לקבלת מועדים ועלות קורס אקסל
תודה רבה!
הפרטים ששלחת הועברו לצוות המקצועי, ניצור עמך קשר בהקדם!

באתר PLATFORMUST ניתן למצוא מידע בנושאי חיפוש עבודה, מיתוג אישי, פרופיל לינקדאין, כתיבת קורות חיים ועוד.

דילוג לתוכן