Platformust

לשלוח קורות חיים דרך הנייד לוקח שניה..

אך האם הקובץ שאתה שולח הוא דוגמא לקורות חיים שיעשו עבורך את העבודה, או שידליקו נורה אדומה למגייסים?

למגייסים הם ברורים - והתוצאה:

כך זה עובד כשאתם שולחים קורות חיים

0
שניות
סריקה ראשונית

רפרוף ראשון של מגייסים בקורות החיים של המועמד/ת והחלטה כן/לא

+ 0
שניות
המשך עיון במסמך

מסמך קורות חיים אטרקטיבי כמעט תמיד מסקרן את המגייסים להמשיך ולקרוא

% 1
סיכוי לעיון מעמיק יותר בקו"ח ערוך

תמצית ותוכן שערוכים היטב ונתונים מתאימים מעלים את הסיכוי לפנייה למועמד/ת

דוגמא לקורות חיים מעוצבים מותאמים 100% לסורקי קורות חיים (ATS) הן בעברית והן באנגלית

חשיבות הפן הוויזואלי

טאלנטים מוכשרים נדרשים לסיוע בליטוש קורות החיים, לא רק מצד התוכן אלא גם בפן הוויזואלי. מביני עניין מודעים לכך כי רושם ראשוני נוצר יחד עם התחושה המועברת לצופה במסמך. כאשר מגייסים פוגשים בקורות החיים שלך, עלינו לוודא כי אנו מעבירים להם את המסר הרצוי. "כל קו, צבע, פס, תבליט ונקודה הם חלק מהשפה הוויזואלית המדוברת מהקובץ – וזו, יחד עם התוכן, משלימה את הרושם הראשוני שאנו מייצרים עבור המועמד" (קפה Platformust).

הצוות הגרפי בפלטפורמסט עומל רבות בכדי לבחור את התמהיל העיצובי הנכון, שישדר את המסר המתאים לכל מועמד. כך, גם עיצוב המסמך מסייע בחיזוק ההגדרה של המועמד לעבודה כטאלנט!

כל מסמכי קורות החיים שאנו עורכים נסגרים על בסיס של 100% טקסט קריא (לא כתמונה), דבר המאפשר למערכות ניהול-מועמדים ממוחשבות לסרוק את כל מילות המפתח והכותרות שבמסמך.

חשוב לציין כי לא כל קורות חיים נדרשים לעיצוב גרפי ולעתים עדיף כי המסמך יהיה נקי בדגש על התוכן בלבד. לא זו אף זו, במידה ונדרש המועמד לשלוח את קובץ קורות החיים ב-WORD, ייתכן כי העיצוב ישתנה בהתאם להגדרות מערכת הגיוס. הפתרון לכך הוא כמובן להיעזר בקובץ PDF שבו נשמר העיצוב המקורי, ולוודא כי ישנה גרסה של קורות חיים מעוצבים וגרסה נוספת ובה תוכן בלבד, עם הדגשות במקומות הנכונים.

יש לזכור כי הפן הוויזואלי של קורות החיים מהותי ומסייע להעביר מסר או לחזק רושם ללא מילים. אולם יש להשתמש בכלים גרפיים בדרך שתשרת את המטרה ולא תסיט את המיקוד מהעיקר, שהוא התוכן!

עבורך נחסכים המון זמן וטרחה כאשר הצוות הגרפי שלנו דואג לשפר גם תמונת פרופיל שברצונך להוסיף לקורות החיים. יחד עם המון תשומת לב לפרטים הקטנים, התוצאה נראית כאילו ביקרת בסטודיו מקצועי לצילום תמונת תדמית, אף על פי שמדובר בתמונה רגילה שצילמת מהנייד. אנשי הצוות שלנו נכונים גם להנחות אותך בבחירת התמונה המתאימה לשדרוג וגם מלטשים אותה כך שתאיר אותך באופן המקצועי ביותר, תייצג אותך בכבוד ותעלה את קרנך בעיניי כל צופה ומגייס!

כל מסמך משודרג ערוך ומעוצב אישית בהתאם למטרת המועמד בעברית ו/או באנגלית​. מובן שקורות חיים של מנהל בכיר לא יופיעו בשלל צבעים ולוגואים אלא יוצגו באופן נקי ומסודר. על-מנת להקנות את הרושם המתאים בצורה המיטבית לסוג המשרה הרצויה, יש לתת את הדעת על עיצוב המסמך כך שיופיע כחלק אינטגרלי ממנו ולא יסיח את הדעת מהתוכן. לעתים עיצוב קורות חיים דורש לשדר יוקרה, סמכות ומעמד ולעתים ליצירתיות. לחלופין, יכולה להופיע דרישה יחידה להטמעת תמונה במסמך ולפעמים נענה לדרישות הלקוח גם אם אינן הולמות לתפיסה הרווחת, וכמובן נדאג לפני כן ליידע אותו על כך.

המלצות על כתיבת ועריכת קורות חיים - Platformust

נגן וידאו

לפרטים ללא התחייבות

ניתן ליצור עמנו קשר גם באמצעות הטופס הקצר, דרך הוואטסאפ או בדוא"ל.

יצירת קשר

ניתן ליצור קשר בכתובת האימייל:
support@plaformust.ccm
ובמספר וואטסאפ:
055-681-1355
או לחצ/י כאן לפנייה לשירות
PLATFORMUS-MARKET

שלח/י את קורות החיים לעיון ללא התחייבות

ניתן לשלוח את קורות החיים (בקובץ וורד או PDF)

שליחת קובץ קורות חיים

קורות החיים נשלחים לעיון עורך (ללא התחייבות מצדך)
לחצ/י כאן
SHARE ON - שתפו
TwitterFacebookWhatsAppLinkedIn