Platformust

מיתוג אישי מתחיל בידע

ידע זה כח, ומקצוען אמיתי השואף לקידום מקצועי דרך מיתוג אישי באינטרנט ובכלל הנכסים הדיגיטליים הוא אדם לומד הממלא את עצמו בתוכן מועיל כדי להשתמש בו בחכמה, ולהיות ככלי קיבול המעביר הלאה מתוך נתינה אמיתית, ומעורר השראה בכל סביבה ארגונית, ובכלל.

כל מאמר בתחום הרצוי, יכול להוות כמסייע בטיפוס על הר, כפי שבמקביל עולים שלבים בסולם הקריירה.

כאשר אתה מטפח את המיתוג האישי שלך באינטרנט אתה משפיע על התפיסה לגביך, מאיש מקצוע למומחה, מפרט מסוים לאישיות ייחודית ומסקרנת, מטיפוס שגרתי לפרסונה הבונה את עצמה בהתמדה לעוד הצלחה שבדרך.

By P L A T F O R M U S T

Platformust Pm2 Logo - מיתוג אישי באינטרנט

כתבות אחרונות בנושא קידום מקצועי, מיתוג אישי באינטרנט, בניית קורות חיים, פיתוח קריירה ועוד

כתיבת קורות חיים – ככה עושים את זה בעידן החדש

מגייסים מחפשים שתוצג בפניהם תמונה של מועמד ורסטילי – בעל יכולות לעבור בין אפליקציות, נושאים ומצבים, תוך הדגמת כישורים שונים, מקצועיים ובינאישיים. כתיבת קורות חיים לכן דורשת מאתנו ליצור מסמך מרתק, ובו כל שורה מוסיפה צבע נוסף ויוצרת יותר עניין בך כמועמד ראוי ואטרקטיבי.

קרא עוד19/11/2020

חיפוש עבודה | תביט נכון – תראה טוב!

כדי שחיפוש עבודה לא יהיה מסע מתיש ומייגע, נדרשת הסתכלות מחודשת - כדי לאבחן את האפשרויות הריאליות העומדות בפניך, אנו מציעים לך להבין איך נכון להביט על ההיצע, וכיצד למצוא את דרך החיפוש המתאימה עבורך במדויק

קרא עוד01/07/2020

כתיבת קורות חיים חינם, בקלות, אשף אונליין, ברגע, שדרוג ב 5 דקות

על ההשלכות שבכתיבת חיים באמצעים אוטומטיים, וכיצד הם פוגמים ברושם הראשוני שנוצר על המועמד.

קרא עוד28/06/2020

תוספים עכשוויים לקורות החיים

התוספים שיהפכו אותך לחלוץ בתחום. כי כדי לבלוט מבין מאות קורות חיים הנשלחים לכל משרה מבוקשת, יש לבחור את המילים הנכונות, לא רק בגוף המסמך אלא גם בכותרות. להלן ריכוז של מונחים חדשים ואלו שיצאו מכלל שימוש. לשירותך, מה הפך נדוש ומה נתפס כאטרקטיבי ועכשווי?!

קרא עוד16/06/2020

גם אני השתתפתי בסדנת קו"ח – ומה לא לקחתי משם?

הרבה פעמים אנחנו נעזרים במכרים כדי שיסייעו לנו בשיפור מסמך קורות החיים. לא אחת גם מגייסים נרתמים לעניין, ולו רק כדי להגיש אותם בצורה משודרגת לארגון הדורש. אך האם כל דבר שבמבט ראשון נראה כמיותר שווה מחיקה? האם יש אפשרות להביט על ניסיון שלכאורה חסר חשיבות ולהשתמש בו בצורה חדשה?

קרא עוד02/06/2020

אל תתכבד בקלון מסמך קורות החיים

מהרגע בו אתה לוחץ על כפתור "שלח" מתחיל להיבנות המיתוג האישי שלך בקרב הארגון אליו מועברים קורות החיים. לכן, מעבר לבחירת מילים מושכלת בגוף המסמך, ככל שתשקיע ביצירתו כנכס שיווקי מרשים ורציני, כך גם היחס אליו מהצד המגייס יהיה בהתאם.

קרא עוד21/05/2020
מאמרים נוספים בנושא מיתוג אישי באינטרנט, קידום תעסוקתי, קריירה ואקטואליה בתחום התעסוקה ועוד.
משבר עולמי_מחשבים מסלול מחדש

העולם לא ישוב להיות כפי שהיה. קולות ממנהטן: "לא נחזור לעבוד 12 שעות מהמשרד"

כשנתעורר למציאות החדשה של אחרי המשבר, דברים ייראו שונה. יכול והמרדף אחרי האושר שנמצא אי שם בסוף גרם המדרגות התלול והמתפתל מעלה, כאשר בכל שלב נדרשים ליותר הישגיות, תחכום ואולי...

קרא עוד
חשיבה חיובית - מיכל מירוני - Platformust

חשיבה חיובית היא בחירה!

הבוקר התקשר אליי סמנכ''ל כספים שאני מלווה אותו מספר חודשים, ובישר לי שמצא את האתגר הבא שלו (לאחר מעל שנה של חיפושים). הוא חתם במילים: ''תודה על האופטימיות, האנרגיות הטובות...

קרא עוד
SHARE ON - שתפו
TwitterFacebookWhatsAppLinkedIn