© All rights reserved. Powered by PLATFORMUST.

PLATFORMUST
אודות

מיתוג אישי של כלל הנכסים הדיגיטליים, בניית פרופיל לינקדאין, כתיבת קורות חיים ועד להכנה לראיון עבודה מוצלח

מוטו החברה

מוטו החברה הוא לחזור אחורה כדי לשעוט קדימה. כאשר אדם מבין כי עליו לדייק את עצמו מבחינה מקצועית הוא מבקש לשפר את הסיפור הקיים. ככל שיהיה מדויק יותר בהצגת יכולותיו וכישוריו, על-ידי הצגת תפקידים אותם מילא עד כה, באור הנכון, כך יענה לדרישות רבות יותר של המשרה או התחום אליהם מכוון, ויתחיל לצעוד לעבר העתיד בבטחה.

להגיע ליעד התעסוקתי הבא בהצלחה

על-ידי עריכת קורות החיים, בניית פרופיל לינקדאין ושדרוג כלל הנכסים הדיגיטליים של המועמד למשרה, אנו דואגים לחדד את הייחודיות הספציפית של כל אדם, כך שניתן יהיה להתרשם ממנו כמועמד הראוי להתמודד על כל תפקיד הרצוי לו, כמובן באם ישנה התאמה. יחד עם זאת, אנו נדאג להסיר את מה שנתפס בקרב מגייסים כתמרורי אזהרה ולכן משמשים כמדריכים המנחים את הדרך, אל עבר המטרה.
מיתוג אישי

 כיצד?

ידע, הבנה וניסיון מעמיק בעבודה מול ארגונים, הביאה אותנו להביט על כל מועמד דרך פריזמה של מגייסים, מנהלים ובעלי עסקים. כצוות מיומן ואיכותי נוכחנו להבין כי אתגרי גיוס, שימור ואימון של עובדים, הם המפתחות להצלחת הארגון.

כאשר עובד נמצא בתפקיד הנכון, הדבר משפיע ישירות ומיידית עליו כאישיות עצמאית, על כל מי שבאינטראקציה עמו, ועל החברה כולה דרך הפונקציה אותה הוא ממלא.

הצוות שלנו בעל ניסיון תעסוקתי עשיר בעמדות אבחון, בפוזיציות גיוס, בכתיבת תוכן ובניהול אסטרטגיית מיתוג אישי ושיווק. כאשר אנו צועדים יד ביד עם המועמד אל עבר התפקיד אליו הוא מכוון, אנו מתמקדים במטרה אליה הוא רוצה להגיע, ויוצרים הצלחה שמבוססת על ניסיון מקצועי וכישורים בין-אישיים קיימים.

בניית פרופיל לינקדאין וקורות חיים

באמצעות תוכן מדויק ובניית פרופיל לינקדאין חזק כמו גם כתיבת קורות חיים אטרקטיביים אנו בונים את המועמד כשחקן ראשי המבוקש בשוק העבודה. לא רק עובד טוב שמבצע את עבודתו כדי לצאת ידי חובה, או תלוי בגורמים חיצוניים המשפיעים על תפקודו ועל גישתו למתרחש. יחד, אנו מאירים את הנקודות החזקות ובונים מותג איתן שמייצר תוצאות.

הודות לרשת קשרים ענפה, עבודה דרך הרשתות החברתיות וכלים נוספים, אנו גם מביאים את קהל היעד אליך וגם גורמים לו להבין מהר כי בכוחך להשיג את יעדי הארגון הנכספים ביותר!

 לשעוט קדימה

בעידן של קדמה וחדשנות אנו פוגשים בקהל יעד חדור מטרה המבקש להביא לידי ביטוי את הערך המוסף שלו עבור הארגון, או עבור לקוחותיו ואף עבור החברה כולה.

המיקוד של Platformust כפלטפורמה לאינטראקציה תעסוקתית נובע מההפנמה כי למרות שמועמד לעבודה נתפס כיחידה עצמאית, הוא תמיד חלק מקהילה, וככזה, נדרש להתנהל במרחב מאתגר בו התקדמותו המקצועית שזורה בד בבד עם התנהלותו הבין- אישית, עם כישוריו ומיומנויותיו הרכות.

לכן, אנו מתמקדים בשימור הכלים הקיימים והצגתם באופן האטרקטיבי ביותר לצורך מציאת המשרה הבאה, שהיא כשלב נוסף בסולם הקריירה של כל אחת ואחד. כך, על-ידי הדרכה פרטנית בנוסף לבניית פרופיל הלינקדאין ועריכת קורות חיים, אנו ממקדים את המועמד אל עבר התפקיד הרצוי, תוך הבטה בקיים, שימור ושימוש בניסיון הנוכחי בכדי לשעוט קדימה בכיוון הנכון עבורו.

אם חשבת שכדאי לך:

I. להחליף תחום
II. להירשם לתואר III. להתפשר על משרה IIII. לטוס ליוון

התבלבלת!

עדיף לקבל סקירה, נוקבת וקולחת, ולהבין מוקדם כמה דברים מהותיים:

א. כל קורות חיים הם מורכבים. אינך הבן אדם הראשון ולא האחרון שהסיפור המקצועי שלו דורש להסביר ולהבהיר. משהו. Anything if not everything.

ב. קורות חיים שכתובים טוב ונראים טוב, מייצרים רושם חזק, מעניין, רציני. (וכן, ממש כמו בחיזור, מגייסים קצת רוצים לרדוף אחרייך. אנחנו יודעים איך לגרום להם להרגיש שמדובר בטאלנט אותו הם מבקשים למכור).

ג. אם חסרים לך הכלים כדי להביע את עצמך על הכתב, בשפה רהוטה, שיווקית ועכשווית, אין סיבה לבזבז ימים כלילות כדי להגיע לתוצאה ממוצעת ולא ראויה.

ד. שיחה בת כ- 45 דקות יכולה להפוך את כל הליך חיפוש העבודה על פיו, משמעותית. חד משמעית, ובדוק.

ה. אז זה המספר – Contact us.

על דבר טוב שעושים, לא מתחרטים. רק מצטערים שלא מיקמנו את עצמנו כראוי, בימים אחרים.

אין צורך להתאפר, למצוא חניה או ענן להתחבר. פשוט. שיחה אחת. שינוי לעד. סגור?! אנחנו ה-כ-י מחויבים אליך. עכשיו חובת ההוכחה – עליך.

P L A T F O R M U ST

מאמרים שפורסמו לאחרונה ב- PLATFORMUST

כדי לכבוש את המטרה בדרך המהירה והיעילה ביותר!
לכל שאלה והתייעצות מקצועית ניתן לפנות אלינו גם בוואטסאפ
ולקבל מענה בנושא ספציפי בתחום המיתוג האישי הדורש מידע מוסמך ומדויק, גם מעבר לכתיבת קורות חיים

תודה רבה!
הפרטים ששלחת הועברו לצוות המקצועי, ניצור עמך קשר בהקדם!

באתר PLATFORMUST ניתן למצוא מידע בנושאי חיפוש עבודה, מיתוג אישי, פרופיל לינקדאין, כתיבת קורות חיים ועוד.

דילוג לתוכן