© All rights reserved. Powered by PLATFORMUST.

קורות חיים מקצועיים
בעברית ובאנגלית 🇺🇸

קורות חיים מקצועיים קורות חיים לניהול בכירים עברית ואנגלית - PLATFORMUST

⬅️קו"ח לכל תפקיד
⬅️קו"ח לתפקיד ניהולי

כתיבת קורות חיים מקצועיים שיפור ושדרוג קוח - עברית ואנגלית שפת-אםPLATFORMUST
לשיחה עם עורך קו"ח ולקבלת פרטים ללא התחייבות, שלחו ונחזור אליכם!
כותבי קורות חיים מהטובים שיש בתחום, מנוסים ומקצועיים, יבהירו את ההצלחות שלכם באופן מתומצת וחד ובשפה קריאה למגייסים ומעסיקים כאחד. המילים הנכונות המתאימות רק לכם ישקפו את היכולות והכישורים שלכם בשפה של הישגים בולטים. PLATFORMUST הבחירה המומלצת על ידי מגייסים.
שמואל_פאביו_יקותיאל_Platformust

רוני תודה רבה לכם קיבלתי היום 8 הצעות עבודה לאחר ששלחתי את קורות החיים שערכתם עבורי.

שמואל פאביו / רמת-גן

תמרה

ברצוני לשבח את עבודתה המקצועית של המדריכה. עבדה אתי בסבלנות רבה, וכשיעצה לי זה נעשה בחוכמה ואחרי ברורים מעמיקים מעבר לתרגום מילה או משפט. וכל זה נעשה בזמן קצר עם משוב מהיר ועיניני. כל הכבוד וכמובן אעביר את השם של חברתכם לכל הנזקק.

תמרה / תל אביב

ב-PLATFORMUST ⬅️ אתם מספר 1 !

אחד המאפיינים של PLATFORMUSTהוא היחס האישי שמקבל כל לקוח שאין לו שני. תשאלו את מי שכבר עשו אצלינו קורות חיים בשנים האחרונות.

התהליך המקצועי שלנו מתחיל משיחת עורך.ת מעמיקה

צוות העורכים עובר ביסודיות על סיכום השיחה והחומרים שהעברתם לעיון, בטרם תחילת הכתיבה

אנחנו צוללים פנימה אל תוך עולם התוכן שלך בכדי לאתר את מילות מפתח הרלוונטיות ביותר עבורך

הן סגנון הכתיבה והן ההגשה מבטאים כיוון שתוכנן מראש

בסיום תהליך הכתיבה, הקובץ נשלח לעיונכם בפורמט וורד ולאחר מכן גם ב- PDF

תמצית ובה המילים הנכונות משמעותה חיסכון זמן לקורא המסמך – האם אתם יכולים להתאים לדרישות המוצגות על-ידו | התמצית מאגדת חזקות מקצועיות ובינאישיות תוך כתיבה בפנייה אישית, המשווקת אתכם באופן המיטבי

לפעמים נדרש שינוי קל ודחוף בקו"ח לצורך הגשת מועמדות למשרה שעוד שניה נסגרת, עולה שאלה, עברו שנה או שנתיים והגיע הזמן לאתגר הבא. אנחנו זמינים עבורכם! לעתים העורכים שלנו ישלחו לכם משרות שמגיעות אלינו למערכת ואשר תואמות את קורות החיים שעשינו עבורכם, ועוד ועוד.

ניסיון מוכח בכתיבה, שדרוג ועיצוב קורות חיים;

  • רגילים/ מהירים,
  • מוכוונים תפקיד,
  • לאקדמאים,
  • לתפקיד ניהולי,
  • C-level,
  • ולבבכירים.
  • לינקדאין
  • English CV

לכל שאלה אנו זמינים, גם בוואטסאפ📲

האתגר

להעביר את התחושה הנכונה, בכל שורה של קורות החיים

קורות חיים מקצועיים שמייצרים רגע. רגע קטן של החמצה כשחושבים להקליק הלאה לדבר הבא, ובוחרים בשמירה, כי הם בכל מקרה נראים רלוונטיים

---מגייסים חורצים את גורלך בתוך שניות...
[hfe_template id='810042157376']
להציג את הסיפור המקצועי שלך באמצעות כתיבת קורות חיים לבכירים ובניית פרופיל לינקדאין בצורה הטובה ביותר​.
יחד אתכם נבנה את התכנים שלמעשה הם היסודות שיאפשרו לכם להתקדם, כגון, איך להרשים את האנשים בסביבה שלנו? איך לעניין את המראיין שיושב מולנו בראיון עבודה או את הקולגה שאנחנו רוצים לשתף ברעיון החדש שלנו? להעביר במספרים את ההישגים שלכם כמנהלים.

המטרה להיות פרופשונלס! ולחיות את החיים שלנו כמו שהיינו רוצים.

אינספור אפשרויות בעמוד אחד

כתיבת קורות חיים מקצועיים 0
סדר ובהירות בחוזקות הייחודיות שלי0
עימוד ועיצוב קורות חיים בכירים0
כלי למיתוג אישי0
התאמה ועיצוב קורות חיים
חידוד
התאמה ועיצוב קורות חיים
סגנון
כישורים
מסר
אם חשבת שכדאי לך:

I. לוותר על תפקיד ניהולי
II. להירשם לתואר
III. להתפשר על משרה
IIII. לטוס ליוון
👈 התבלבלת!

עדיף לקבל סקירה, נוקבת וקולחת, ולהבין מוקדם כמה דברים מהותיים:

א. כתיבת קורות חיים מקצועיים הם מורכבים. אינך הבן אדם הראשון ולא האחרון שהסיפור המקצועי שלו דורש להסביר ולהבהיר. משהו. Anything if not everything.

ב. קורות חיים שכתובים טוב ונראים טוב, מייצרים רושם חזק, מעניין, רציני. (וכן, ממש כמו בחיזור, מגייסים קצת רוצים לרדוף אחרייך. אנחנו יודעים איך לגרום להם להרגיש שמדובר בטאלנט אותו הם מבקשים למכור).

ג. אם חסרים לך הכלים כדי להביע את עצמך על הכתב, בשפה רהוטה, שיווקית ועכשווית, אין סיבה לבזבז ימים כלילות כדי להגיע לתוצאה ממוצעת ולא ראויה.

ד. שיחה בת כ- 45 דקות יכולה להפוך את כל הליך חיפוש העבודה על פיו, משמעותית. חד משמעית, ובדוק.

ה. אז זה המספר – Contact us.
על דבר טוב שעושים, לא מתחרטים. רק מצטערים שלא מיקמנו את עצמנו כראוי, בימים אחרים.

אין צורך להתאפר, למצוא חניה או ענן להתחבר. פשוט. שיחה אחת. שינוי לעד. סגור?! אנחנו ה-כ-י מחויבים אליך. עכשיו חובת ההוכחה – עליך.

[hfe_template id='810042157376']

פרילנסרים ועצמאים

מבין לקוחותינו, בעלי עסקים שעבדו ושעובדים במשך עשרות שנים כעצמאים, בארץ או בחו"ל, בין אם מעוניינים לשנות את תחום עיסוקם או להמשיך בו, הם נדרשים לא אחת לשגר מסמך קורות חיים עדכני לצורך צירופם לפרויקטים ובעבור שיתופי פעולה עם ארגונים ופרטיים. מוצר קורות חיים מאפס עונה בדיוק על דרישה זו ובהם ניתן דגש הוא על כישורי הניהול, השיווק והמכירה וכל שנדרש ממך כעצמאי, כעת יוצג באופן המלא ביותר במסמך החדש!

טאלנטים בהתהוות - הדורשים מסמך קורות חיים עכשווי ומדויק

סטודנטים המתחילים את חייהם המקצועיים, תוך ההבנה הנדרשת כי מסמך קורות חיים מסייע להם לבנות את המותג האישי שלהם, נדרשים כעת לכתוב קורות חיים מאפס ולמלא אותם עד כמה שניתן בכדי להתחרות בשוק העבודה הסוער ולצבור את הניסיון הנכסף.

מנהלים ובכירים המעוניינים במיתוג

גם אם הנך כבר דמות ניהולית, מקצועית ובכירה הנמצאת במקום נכבד בתוך מסלול הקריירה, כתיבת קורות חיים מאפס מאפשרת לך להציג כל אבן דרך במסמך באופן המותאם לשאיפותיך בהווה ובעתיד. כתיבת קורות חיים מאפס נועדו גם כדי לשכתב את ההיסטוריה התעסוקתית שלך באופן חדש ומרענן, ולהכניס נופך עכשווי ועדכני שמאפשר לך להיות רלוונטי בכל זמן ולכל ארגון מגייס.

למכוונים לשינוי מקצועי

כתיבת קורות חיים מאפס הכוונה מחדש. אם עד כה עבדת בתחום מסוים במשך שנים וכעת ברצונך לשנות כיוון, יש להביט מחדש על הניסיון המקצועי שצברת עד כה ולהבין באילו כישורים בין-אישיים, חוזקות ותפקידים ניתן להשתמש בכדי שהמסמך העדכני ישקף את התאמתך למשרה הרצויה. אנו מבינים את התופעה המתסכלת של צפייה במשרות דרושים בידיעה כי יש לך את היכולת למלא את התפקיד אך קורות החיים רחוקים מלשקף זאת. שירות כתיבת קורות חיים מאפס נוצר בכדי להסיר את המכשול הטכני ולהוכיח את היותך מתמודד ראוי לתפקיד!

צרו קשר ונתחיל בכתיבת קורות מקצועיים!

לאתר כישורים מקצועיים

כתיבת קורות החיים נעשית תוך זיהוי תכונות ומאפיינים ספציפיים המביאים לידי ביטוי את האופן בו מילאת תפקידים עד עתה. תהליך הכתיבה נעשה תוך איתור המרכיבים הללו, המהווים יתרון ברור למשרה הרצויה

כתיבת קורות חיים זה לבנות תוכן מדויק

לאחר שזיהינו את תמהיל הכישורים הייחודי שלך, נבנה את התוכן המדויק כך שכתיבת קורות החיים שלך באופן מקצועי תבליט אותך מבין שאר המועמדים כמוצר אטרקטיבי ומבוקש ויסייע לך להגדיל את פניות המגייסים

להפוך חוזקות למסר בלעדי

באמצעות כתיבת תמצית כחלק מכתיבת קורות חיים המאגדת את החוזקות המקצועיות והבין-אישיות שלך, ניתן להגיש מועמדות למשרות מורכבות בהן משולבים הפן המקצועי והאישיותי כדרישות חסרות פשרות

לגרום לקורא לנוע בכיוון הרצוי

כתיבת קורות חיים דורשת התחשבות יתרה בכל הפרטים הקטנים. החל מהתוכן, מהאופן בו זורם הסיפור ועד העיצוב הויזואלי, אנו דואגים להסיר סימני שאלה מהקוראים ולכוון אותם לנושאים החשובים

מוצרי תוכן נוספים מבית PLATFORMUST

כתיבת קורות חיים CV Resume writing PLATFORMUST | euru, jhho
LinkedIn profile writing PLATFORMUST T
English CV Resume writing PLATFORMUST
Excel Course writing PLATFORMUST T
TRAINING Coaching PLATFORMUST
Content Writing PLATFORMUST
קורות חיים מקצועיים קורות חיים לבכירים ומסמכים מורכבים - PLATFORMUST

התוצר שנולד מתוך מוצרי התוכן עבור מועמדים לעבודה הוא העלאת רמת המוטיבציה והענקת השראה. כך עם קורות חיים חזקים המשדרים חדות, רלוונטיות ועכשוויות, מועמדים מוכיחים את עצמם, מכבדים את עצמם, מהווים את הגרסה הכי טובה של עצמם, ומפנימים את היכולות שלהם. כותבי קורות החיים ופרופיל הלינקדאין שלנו מגיעים מעולמות הגיוס, ההשמה ומשאבי אנוש, ובעלי ניסיון בכתיבת קורות חיים, כתיבת תוכן מקצועי וכתיבה שיווקית עשירה.

[hfe_template id='810042157376']

עורך מטעמינו עמו תעבדו מקבל את ההדרכה המקיפה בכדי להעניק מענה מקצועי מיטבי

 

יחד בתוך כך, על המקצוען לדעת חד וחלק שאם אינכם נכונים להתאמץ ולהשקיע בעצמכם עבור המשרה הבאה, אף אחד לא יראה בכם פוטנציאל להשקעה, ולכן הגעתם אלינו כדי לייצר רושם ראשוני שיאפשר לכם להציג את עצמכם בדרך הטובה ביותר, כזו שלא תותיר למגייסים אלא לזמן אתכם לראיון.

מרגע שהתכנים מוכנים לצאת לדרך – קורות חיים באנגלית, קורות חיים בעברית, קורות חיים להייטק, קורות חיים לבכירים ופרופיל לינקדאין – יחד עם הרושם הראשוני שהם מפיקים עבורכם – זכרו כי בשוק העבודה התחרותי "אם אין אני לי – מי לי", זוהי המנטרה שצריכה להיות שגורה בראשכם לאורך כל הדרך. ולמה? זה נכון כי העורכים שלנו לא רק עסוקים בכתיבת קורות חיים אלא יוצאים מגדרם לעזור לכם עד לשלב ההצגה העצמית ולייצר בנייה של צעד ועוד צעד כדי להבהיר שמדובר במועמדות הראויה ביותר.

אך אף אחד לא ישקיע בכם כמו שאתם תשקיעו בעצמכם, ולכן האחריות היא עליכם בלבד.
 

עם זאת כתיבת קורות חיים מקצועיים ב- PLATFORMUST תביא אתכם מוכנים ובטוחים יותר, ובשאיפה למצב בו אתם גם רגועים ושלווים יותר. המוח של אנשים החשים בטוחים פנוי לעבוד על המטלות היומיומיות של חיפוש עבודה והתנהלות מול מגייסים בריכוז, במיקוד ובבהירות, וכך גדל הסיכוי שלהם להצליח.

אז אמנם עד היום זה היה להיפך – כי ייתכן וההצגה העצמית שלכם לקתה בחסר, ולכן אולי קבלתם פחות הזדמנויות להוכיח את עצמכם ולהצליח, אך כאן ועכשיו זה נגמר. פנו אלינו ויחדיו נצא לדרך חדשה, רגועה ושלווה ככל האפשר בעזרת כתיבת קורות חיים מקצועיים, בניית פרופיל לינקדאין מנצח ומכתב מקדים. בנוסף, עצות וטיפים למכביר שתקבלו מאתנו במהלך התהליך, ועם רושם ראשוני שכזה, איך לא תהיו בטוחים בעצמכם!

להגיע ליעד התעסוקתי הבא בהצלחה:

על-ידי כתיבת קורות החיים, בניית פרופיל לינקדאין ושדרוג כלל הנכסים הדיגיטליים של המועמד למשרה, אנו דואגים לחדד את הייחודיות הספציפית של כל אדם, כך שניתן יהיה להתרשם ממנו כמועמד הראוי להתמודד על כל תפקיד הרצוי לו, כמובן באם ישנה התאמה. יחד עם זאת, אנו נדאג להסיר את מה שנתפס בקרב מגייסים כתמרורי אזהרה ולכן משמשים כמדריכים המנחים את הדרך, אל עבר המטרה.

המטרה שלנו באמצעות כתיבת קורות חיים מנצחים היא לאפשר לך להגשים את היעד. להיות על הגל, מוכן לכל ראיון עבודה והזדמנות עסקית שמתאימה לדרכך, לשדר את האנרגיה הנכונה, להמריץ את האמביציה שלך, לחשוף את הכישורים שלך, להשתמש בידע שלך ולגלות את ההתאמה.

מה שנראה כרגע כשבירת קיר אבנים אפרורי ובלתי חדיר, יהפוך עבורך כהרף עין לתמונה חדה ובהירה, שבה ברור לך מה הצעדים שעליך לאמץ כדי להצליח במשימה.

הכנה לראיון עבודה היא כהכנה לחיים – לדעת להציג את עצמי, מי אני, מה אני עושה, מדוע, וכיצד ההגשמה שלי את הדברים מעוררת השראה. כך, לא רק שירצו לעבוד איתי אלא יבקשו להצטרף אליי בדרכי המקצועית ולהיות כשותפים למסע.

[hfe_template id='810042157376']
Top
CV . RESUME
לקבלת פרטים ועלות לבנייה או שדרוג קורות חיים
עברית/ אנגלית
Linkedin profile
לקבלת פרטים ועלות לבנייה או שדרוג פרופיל לינקדאין
Excel by
PLATFORMUST
לקבלת מועדים ועלות קורס אקסל
תודה רבה!
הפרטים ששלחת הועברו לצוות המקצועי, ניצור עמך קשר בהקדם!

באתר PLATFORMUST ניתן למצוא מידע בנושאי חיפוש עבודה, מיתוג אישי, פרופיל לינקדאין, כתיבת קורות חיים ועוד.

דילוג לתוכן