© All rights reserved. Powered by PLATFORMUST.

מיתוג אישי מקצועי
אקסלרייטור | להיות טאלנט - מסלול מהיר

כתיבת פרופיל לינקדאין, קורות חיים בעברית ובאנגלית שיחת עורך מקצועית ושיחת הכנה כללית לראיון עבודה

הכנה לראיון עבודה מתחילה מיתוג אישי מקצועי - איתור משרות - שדרוג פרופיל Platformus

אם חשבת שכדאי לך:

I. להחליף תחום
II. להירשם לתואר III. להתפשר על משרה IIII. לטוס ליוון

התבלבלת!

עדיף לקבל סקירה, נוקבת וקולחת, ולהבין מוקדם כמה דברים מהותיים:

א. כל קורות חיים הם מורכבים. אינך הבן אדם הראשון ולא האחרון שהסיפור המקצועי שלו דורש להסביר ולהבהיר. משהו. Anything if not everything.

ב. קורות חיים שכתובים טוב ונראים טוב, מייצרים רושם חזק, מעניין, רציני. (וכן, ממש כמו בחיזור, מגייסים קצת רוצים לרדוף אחרייך. אנחנו יודעים איך לגרום להם להרגיש שמדובר בטאלנט אותו הם מבקשים למכור).

ג. אם חסרים לך הכלים כדי להביע את עצמך על הכתב, בשפה רהוטה, שיווקית ועכשווית, אין סיבה לבזבז ימים כלילות כדי להגיע לתוצאה ממוצעת ולא ראויה.

ד. שיחה בת כ- 45 דקות יכולה להפוך את כל הליך חיפוש העבודה על פיו, משמעותית. חד משמעית, ובדוק.

ה. אז זה המספר – 055-681-1355.

על דבר טוב שעושים, לא מתחרטים. רק מצטערים שלא מיקמנו את עצמנו כראוי, בימים אחרים.

אין צורך להתאפר, למצוא חניה או ענן להתחבר. פשוט. שיחה אחת. שינוי לעד. סגור?! אנחנו ה-כ-י מחויבים אליך. עכשיו חובת ההוכחה – עליך.

P L A T F O R M U ST

הגעה לראיון עבודה היא כאשר אנו כבר כמוצר מוגמר לאחר מיתוג אישי מקצועי רב ממדי, בנוי ומחוסן – משום שרק כך אנו יכולים להתגבר על מכשולים שבדרך, לענות בחכמה על שאלות מתוחכמות והחשוב מכל – להשאיר את הרושם הרצוי.

כך שגם אם לא התאמנו למשרה הנוכחית, בהחלט עברנו שלב נוסף בחיזוק המותג שלנו והראיון הבא ודאי יהיה רלוונטי יותר, וייתכן אף שיגיע דרך זה הנוכחי.

מעל 60% מהמועמדים מבטלים ראיונות עבודה ברגע האחרון, או פשוט לא מופיעים. עובדה זו אינה מפתיעה מכיוון שידועה החשיבות של ההכנה לראיון עבודה.

מי שלא דאג למיתוג אישי מקצועי ולא טרח להתכונן כראוי, חש כי הוא אינו ממוקד, לא מספיק חדור מטרה ולכן גם יעדיף לבטל מאשר לשדר רישול מקצועי.

המטרה שלנו היא לאפשר לך להגשים את היעד. להיות על הגל, מוכן לכל ראיון עבודה והזדמנות עסקית שמתאימה לדרכך, לשדר את האנרגיה הנכונה, להמריץ את האמביציה שלך, לחשוף את הכישורים שלך, להשתמש בידע שלך ולגלות את ההתאמה. 

מה שנראה כרגע כשבירת קיר אבנים אפרורי ובלתי חדיר, יהפוך עבורך כהרף עין לתמונה חדה ובהירה, שבה ברור לך מה הצעדים שעליך לאמץ כדי להצליח במשימה.

הכנה לראיון עבודה היא כהכנה לחיים – לדעת להציג את עצמי, מי אני, מה אני עושה, מדוע, וכיצד ההגשמה שלי את הדברים מעוררת השראה. כך, לא רק שירצו לעבוד איתי אלא יבקשו להצטרף אליי בדרכי המקצועית ולהיות כשותפים למסע.

להיות טאלנט - מסלול מהיר

האקסלרייטור ידגיש את המאפיינים הייחודיים שלך אצל קהל היעד - מגייסים, מנהלי צוותים ומעסיקים

"מעבר לחוש עסקי מפותח, הוא בעל תקשורת בינאישית יוצאת דופן ומצוין בניהול מו"מ. זה בדיוק השילוב שאנו מחפשים!"
להיות טאלנט

דיוק ומיקוד

אנו מתמחים בזיהוי והבנת מאפייני האישיות הדוחפים אותך קדימה. יחד עם הצגת המטרות העולות מצדך, כשאיפות אשר ברצונך להשיג, אנו שועטים קדימה אל עבר בניית המסלול המהיר להגשמה.

אבני דרך

בכדי להגיע מנקודה אחת לשנייה, נדרשים כיום נכסים דיגיטליים הבנויים בהלימה למטרות הממוקדות שלך.

לכן, מעבר לסקירה של המצב הקיים ושיפור אחורנית, אנו מסייעים לך בייצור ובשיפור המותג שלך דרך הצינורות הרלוונטיים אליך, בהם פרופיל לינקדאין, קורות חיים, מכתב מקדים וכלים נוספים, כפי הנדרש.

פריחה ושגשוג

כאשר המותג-מוצר בנוי ומוכן לשיווק, ההצלחה באה מאליה ואנו רואים יחד את התוצרים של עבודה קשה ומאומצת, הכנה לראיון עבודה, פגישות נטוורקינג ודבקות במטרה.

התהליך פרקטי ומהיר ככל הניתן. צור קשר ונשמח לפרט בשיחה אישית לגבי פרטים נוספים על הנושא ועל בניית תכנית במיוחד בשבילך.

שימור

לשמור על הקיים, לא לסגת אחורנית ולחוש בחוסר משמעות עם השגת המטרה, זו עבודה מאומצת ויומיומית.

יחד עמה, לאור קצב החיים, שינויים והתפתחויות, העבודה העצמית תימשך עצמאית כאשר קבלת את הכלים ואת הצידה לדרך, בהתאמה מדויקת לאישיותך.

תודה רבה!

הפרטים ששלחת הועברו לצוות המקצועי, ניצור עמך קשר בהקדם!

באתר PLATFORMUST ניתן למצוא מידע בנושאי חיפוש עבודה, מיתוג אישי, פרופיל לינקדאין, כתיבת קורות חיים ועוד.