© All rights reserved. Powered by PLATFORMUST.

קורס אופיס

קורס אופיס קורס אקסל קורס וורד - Platformust

עולם העבודה השתנה

עברו הימים בהם נדרשת לפרט לגבי רמת הידע בוורד, אקסל ופאוור פוינט. כיום, מספיק לציין כי קיים ידע באופיס וגם זה נתפס כבר כמובן מאליו. עובדים היום משתמשים בכל כך הרבה יישומים, כך שלכאורה ברור כשמש כי עליהם לדעת לשלוח מייל לצוותים בארגון, לבנות מצגות, לערוך דו"חות ולשלוף מהם נתונים בזריזות.

[hfe_template id='810042156188']

לא בכדי מעסיקים נאבקים באיתור הטאלנטים שלהם.
כדי להיות מועמד ראוי לגיוס, עליך להציג יכולות פרקטיות המניבות יתרון בשטח! עם Platformust זה פשוט וזה מהיר. באמצעות קורס בן 5 שעות בלבד, נלמד כיצד להכין מצגות. בשני מפגשים בלבד מכירים, נכיר את האקסל, ונרכוש את הידע הרלוונטי לשימוש יעיל בפונקציות החשובות והמהותיות של הכלי האדיר הזה.
דרישות התפקידים כיום הן כה מורכבות, עד כי לא ניתן לענות על כולן ובוודאי שלא באופן מושלם. אם נרצה לקבל יתרון כמועמדים השולטים ביישומים החשובים, כאלו שהופכים אותנו לעובדים בעלי ערך משמעותי גבוה עבור החברה, נהיה חייבים ללמוד ולתרגל. בתהליכי קבלה למשרות המוגדרות כאיכותיות, בהן תנאי השכר הולמים את הציפיות, עד כי עזיבת מקום העבודה בשביל משרה מסוימת הופך לצעד הגיוני בהחלט, נדרשים המועמדים להיבחן על רמת ידע ביישומי מחשב, ובפרט באקסל. אם הנך עונה על כל דרישות התפקיד או על רובן, וחסר לך ידע מסוים, עם Platformust ניתן להשלים זאת במהירות וביעילות. צוות וותיק ומנוסה, הגמיש בתכנון ההדרכה ובעל ידע והבנה מעמיקים בכלים הנדרשים, בגרסתם העדכנית ביותר, הוא הצוות הנבחר על-ידי Platformust כדי להעניק את שירותי ההדרכה השונים באופיס ובכלים נוספים, הנחשבים למהותיים ביותר להצלחה בכל משרה.
בעת בה Pivot Table ו- Vlookup נהפכו לדרישות סף בסיסיות, כלומר לנורמלי החדש, מועמדים לעבודה נדרשים להגביר את הקצב. יותר ויותר ארגונים בוחרים לגייס מועמדים בעלי רקע בהנדסה, ועושים את כל המאמצים האפשריים ביכולתם, בכדי לשלב בוגרים מתחומים שאינם בהכרח קשורים לתפקיד באופן ישיר, על מנת שיהיו חלק מהארגון.
כך למשל, סטודנטים מתחומי מדעי החברה, משפטים או הנדסה, מוצאים עצמם במשרות שלא חשבו לכתחילה לפנות אליהן, רק משום שיש להם את היתרון של ידע וניסיון ביישומי אופיס ברמה גבוהה. זאת אומרת שגם אם מדובר על משרות בתחומי הפיננסים, הרכש או הלוגיסטיקה, וגם אם מדובר תפקידים בהם רוב הדרישות נחשבות למיומנויות "רכות", הידע בתחומי האופיס מקנה אפשרות להתקדם למשרות ניהוליות בכל תחום שהוא. לכן, כאשר מגיע מועמד בעל יתרון של ידע בשימוש באקסל לדוגמה, לחלוטין מכריע את הבחירה עבור המגייס.
לפרטים נוספים, שאלון מיפוי ידע ובדיקת התאמה לרמות הקורסים, יש להעביר שם, מספר טלפון, ואת סוג ההדרכה הרצויה עבורך בדואר האלקטרוני. השירות מותאם ליחידים, לקבוצות ולארגונים.
דוא"ל: support@platformust.com
בלעדי ל- Platformust – לנרשמים דרך הדוא"ל מוענק קופון בסך 50 ש"ח בנוסף על המחיר המיוחד עבור משתמשי האתר!
לומדים ומתפעלים מגוון יישומי אופיס פופולריים כעבור שני מפגשים.
זה הזמן לחשוב מחדש כיצד אהפוך לבעל יתרון בהתמודדותי על משרה. הרי לא מדובר רק על דו"חות, אלא גם על היכולת להציג את הנתונים בצורה אטרקטיבית ומשכנעת על-ידי כלים פרקטיים כגון Prezi, Google Slides ועל-ידי שיתוף הפרזנטציה ב- Google Docs. ב- Platformust פוגשים בפתרונות לדרישות המשתנות, ובעיקר מבינים כי בעידן החדש יעילות וטכניקות עבודה נכונות המסייעות בקיצור תהליכים, הן הנדרשות בשוק העבודה כיום. מדוע? כי ניהול זמן נכון הוא דבר שתמיד יהיה רצוי עבור כל מעסיק, ועבודה נכונה עם יישומי אופיס ועם אקסל בפרט, משמעותה חיסכון בזמן, באנרגיה ובמשאבים ארגוניים!
העבודה עם היישומים הנדרשים מהווה בסיס להתנהלות עם מערכת ה- CRM הפנים ארגונית, ולכן הפגנת ידע בהם פותח את הדלת לכל משרה בה עובדים באופן שוטף עם מסדי נתונים.
עם Platformust ניתן לקבל את הכלים המעשיים הללו, לכתוב בביטחון את המילה אופיס בקורות החיים, ולעמוד מאחורי הדברים. כך ניתן להיבחן במבדקי ההתאמה בארגון, ולהוכיח התאמה למשרה! חשוב לציין כי כחלק מהשירות מקבלים שלושה חודשי תמיכה ללא תשלום, בהם ניתן לפנות ישירות למדריך ולקבל מענה ממוקד לשאלות! כלומר, יש תמיכה של צוות אחראי הממשיך להיות זמין בדואר האלקטרוני במשך שלושה חודשים מיום סיום הקורס.
אם התקבלת לעבודה על סמך קורות החיים והראיון, ונתקלת בבעיה במשרד, שאין ביכולתך לפתור, וחבל לך לבזבז זמן יקר בניסיון לאתר הדרכה ספציפית, מדויקת, ברורה ורלוונטיות אונליין לפתרון העניין, יש לך גיבוי מיידי מהשטח! השירות יאפשר לך לקבל הדרכה נוספת המותאמת לצרכים שלך כדי לבצע את המשימות המוטלות עליך ביתר קלות, ולהשלים ידיעות נוספות אף בתום הקורס המזורז!
למידה ייחודית ומתקדמת
היישומים הנלמדים בקורסים הם המבוקשים ביותר בשוק, ובתוך כך הדגש בשיעורים הוא על לימוד הפונקציות הנדרשות והחשובות, בדרך הקצרה והיעילה ביותר כדי לכבוש את המטרה. הקורס בנוי בצורה המיטבית כך שהמשתתף מקבל את הכלים המוכרים ביותר ויכול באמצעותם לעמוד ביעדים ובאתגרים היומיומיים הניצבים לפניו במקום העבודה. כך לדוגמה, בקורס אקסל המשתתפים ידעו לבנות ולעצב תרשימים, להשתמש בפונקציית IF לבצע עיצוב מותנה ולבנות טבלת ציר. בהדרכה אפקטיבית ומהירה, המשתתפים בקורסים מקבלים מענה ישיר באופן היעיל ביותר, כלומר, לומדים לבחור את הדרך הטובה ביותר כדי להגיע לפתרון הבעיה. בנוסף, מקבלים כמובן חומרי הדרכה דיגיטליים ומודפסים, מענה אנושי, יחס אישי ותמיכה לשאלות בנושאים הנלמדים, למשך שלושה חודשים מיום סיום הקורס.

הדרכה באווירה חיובית המייצרת תחושת הצלחה

תחושת הצלחה מייצרת אצלנו רושם כחוויה חיובית ומשאירה בנו חותם המעודד אותנו להמשיך ולהתאמץ להשגת המטרה, בהבנה מחודשת כי האתגר בר השגה. הלמידה בקורסים בנויה בצורה כזו, המסייעת למשתתף להתרכז בנקודות החוזק שלו, ומתוך כך להצליח. התוצאות הן מידיות הודות לגמישות מחשבתית של הצוות המנחה, שימוש בהומור ורצון אמתי לעזור ולשפר את מיומנויות הלומד. כמו כן, מכיוון שהלמידה נעשית בתוך זמן קצר, המשתתפים מגיעים להישגים מיידים ומרוצים מהתהליך.
יחד עם נכונות, סבלנות וחיבה יתרה לתחום החינוך, הצוות מעיד כי על אף הניסיון בשנים, עם כל קבוצה חדשה ותרגול חדש, מגיע הרצון להביא לתחושות החיוביות של הצלחה!

אופני לימוד שונים בפורמט המתאים לך ביותר

הדרכות הקורסים מתבצעות באופן פרטני, קבוצתי וארגוני. עבור קבוצות קטנות, ניתן לתאם הדרכות באמצעות הפלטפורמה באזורים שונים בכל מרכז הארץ. האפשרות עבור יחיד לקבלת השירות יכולה אף היא להיעשות בשתי דרכים: באופן פרונטאלי, או באופן וירטואלי כאשר שתי האפשרויות הן פורמט של שיעור פרטי.
ארגונים המעוניינים לקבל הדרכה של יחידים או של קבוצות, מוזמנים לפנות אלינו להתייעצות, ולהבין עד כמה העובד או קבוצת העובדים נדרשים לשימוש בפונקציות מסוימות, ובאיזה אופן הכי יעיל לקיים את ההדרכה, על מנת שבזמן הקצר ביותר הם יהיו מוכשרים להשתמש בחומר הנלמד וליישם אותו ביום-יום בארגון.

Top
דילוג לתוכן