© All rights reserved. Powered by PLATFORMUST.

Special Times Blog

Reality

המשבר כאן. עמו אי וודאות. רבים קיבלו מכתב יציאה לחל"ת, ובאותה נשימה, איומי פיטורים והקפאת תהליכים מעיבים על התחושה הכללית של כולם. אנחנו עם מאמין. בטוחים שהתקופה הזו תחלוף. אך המציאות כיום מכתיבה את הצורך להתאמות כדי להמשיך ולקיים שגרה, שמאז ומתמיד הוכחה כחזקה מכל דבר, ומאלצת אותנו להתמודד בכלים שונים עם המצב שנכפה עלינו.

Situation

אנשים רבים ומוכשרים נמצאים בימים אלו בבית. עסקים רבים, שלמעשה אין כל מניעה שימשיכו לפעול באופן רגיל, מושפעים מהחלטות והנחיות שמא נדרשו או שמא יצאו מכלל פרופורציות. בדומה לארגונים נוספים להם משרדים ראשיים בארצות הברית, וכמובן חברות בינלאומיות וגלובליות, אנו נמצאים בהתמודדות כפולה, כאשר המכנה המשותף לכולם הוא חוסר הבהירות ובעיית כוח האדם שנוצרה כמעט ביום אחד יש מאין. בין אם זו נובעת מההגבלות הרבות המוטלות על המשק מחד, ומאידך מהעובדה כי אנשים נשלחים לבתיהם בלית ברירה.

Work From Home Show must go on

אינספור אפשרויות תעסוקה מהבית
בעלי עסקים ועובדים מהבית מוזמנים לייצר הזדמנויות ושיתופי פעולה

!Lets Blog About It

PLATFORMUST כתיבת קורות חיים הכנה לראיון עבודה מוצלח
הבלוג המיוחד

כתיבת קורות חיים – ככה עושים את זה בעידן החדש

מגייסים מחפשים שתוצג בפניהם תמונה של מועמד ורסטילי – בעל יכולות לעבור בין אפליקציות, נושאים ומצבים, תוך הדגמת כישורים שונים, מקצועיים ובינאישיים. כתיבת קורות חיים לכן דורשת מאתנו ליצור מסמך מרתק, ובו כל שורה מוסיפה צבע נוסף ויוצרת יותר עניין בך כמועמד ראוי ואטרקטיבי.

קרא עוד »
פעלנו כמו רובוטים
הבלוג המיוחד

המפתח לצליחת המשבר בידייך

אחד המסרים הבולטים העולים מפוסטים בתקופת המשבר שפקד אותנו מזה מספר חודשים הוא ההערכה לקיים. כאילו פתאום קם אדם בבוקר ומתגעגע לשגרת חייו הקודמת, לסביבת העבודה שלו, ללקוחות, לעשייה שהפכה לרגילה. שכחנו כמה התלוננו עליה, פרח מזיכרוננו כי היינו במרוץ חסר תקדים אל עבר מטרה לא ידועה, שהיום גם קצת איבדה ממשמעותה ומהרלוונטיות שלה.

קרא עוד »
התמודדות עם משברים
הבלוג המיוחד

התמודדות עם המשבר

גם כשנדמה לנו שאין, אנו לא חיים בוואקום, ה- "יש" הוא המצב הקיים תמיד. לכן גם אם לכאורה נראה לנו כאילו שום דבר לא זז, תמיד מדובר במציאות סובייקטיבית לעיני המתבונן. ההחלטה באם להפעיל אנרגיה, לנוע ולהניע, לחדש ולהתחדש, נמצאת בידינו. בכוחנו להשפיע על המציאות סביב או לשקוע אל תוך הספה בעודנו מאפשרים לאינפורמציה שאינה בהכרח רלוונטית עבורנו להמשיך ולהיכנס אלינו ולהשפיע על נימי נפשנו באופן עמוק ביותר. אם כן, מה יש לעשות?

קרא עוד »
משבר עולמי_מחשבים מסלול מחדש
הבלוג המיוחד

העולם לא ישוב להיות כפי שהיה. קולות ממנהטן: "לא נחזור לעבוד 12 שעות מהמשרד"

כשנתעורר למציאות החדשה של אחרי המשבר, דברים ייראו שונה. יכול והמרדף אחרי האושר שנמצא אי שם בסוף גרם המדרגות התלול והמתפתל מעלה, כאשר בכל שלב נדרשים ליותר הישגיות, תחכום ואולי על הדרך גם לוחצים על אצבעות הרגליים של הרצים לידינו, אל עבר אותה מטרה נכספת, שנראתה פעם כברורה ומוגדרת – היום אנו מגלים שאולי האושר פשוט נמצא בידיים שלנו. ואם זה לא מספיק קרוב, הוא בבית.

קרא עוד »
חשיבה חיובית - מיכל מירוני - Platformust
הבלוג המיוחד

חשיבה חיובית היא בחירה!

הבוקר התקשר אליי סמנכ"ל כספים שאני מלווה אותו מספר חודשים, ובישר לי שמצא את האתגר הבא שלו (לאחר מעל שנה של חיפושים). הוא חתם במילים: "תודה על האופטימיות, האנרגיות הטובות שעזרו לי בתקופה הזו".

קרא עוד »

Publish

ניתן להגיב בגוף הפוסט וכל המעוניין להעלות פוסט עצמאי לבלוג העתים, מוזמן למלא לשלוח מאמר בדוא"ל וצוות התמיכה יעלה, יעצב ויערוך הכתוב, בכפוף לתנאי האתר ובהתאם לשיקולי המערכת.

support@platformust.com

אם חשבת שכדאי לך:

I. להחליף תחום
II. להירשם לתואר III. להתפשר על משרה IIII. לטוס ליוון

התבלבלת!

עדיף לקבל סקירה, נוקבת וקולחת, ולהבין מוקדם כמה דברים מהותיים:

א. כל קורות חיים הם מורכבים. אינך הבן אדם הראשון ולא האחרון שהסיפור המקצועי שלו דורש להסביר ולהבהיר. משהו. Anything if not everything.

ב. קורות חיים שכתובים טוב ונראים טוב, מייצרים רושם חזק, מעניין, רציני. (וכן, ממש כמו בחיזור, מגייסים קצת רוצים לרדוף אחרייך. אנחנו יודעים איך לגרום להם להרגיש שמדובר בטאלנט אותו הם מבקשים למכור).

ג. אם חסרים לך הכלים כדי להביע את עצמך על הכתב, בשפה רהוטה, שיווקית ועכשווית, אין סיבה לבזבז ימים כלילות כדי להגיע לתוצאה ממוצעת ולא ראויה.

ד. שיחה בת כ- 45 דקות יכולה להפוך את כל הליך חיפוש העבודה על פיו, משמעותית. חד משמעית, ובדוק.

ה. אז זה המספר – Contact us.

על דבר טוב שעושים, לא מתחרטים. רק מצטערים שלא מיקמנו את עצמנו כראוי, בימים אחרים.

אין צורך להתאפר, למצוא חניה או ענן להתחבר. פשוט. שיחה אחת. שינוי לעד. סגור?! אנחנו ה-כ-י מחויבים אליך. עכשיו חובת ההוכחה – עליך.

P L A T F O R M U ST

Top
דילוג לתוכן