לא לעולם חל”ת, זה העתוי להתכונן ליום שאחרי!

להתכונן לעבודה קורות חיים פרופיל לינקדאין - Platformust

במיוחד בשל כך הוקם בלוג העתים, לתיעוד ושיתוף פעולה בתקופה הנוכחית ובזמן ההתאוששות שיידרש לאחריה.

מטבע הדברים, כשחצי מיליון איש נשלחים לבתיהם כביום בהיר אחד, עקב המצב, כאשר ישובו להידרש במקומות עבודה, התחרות תהא אף גדולה יותר מכפי שהיתה עד עכשיו.

לכן, זו העת לבדוק את ארגז הכלים שלכם ולחזק אותו – למשרות בתחום הרצוי, ולתפקידים נוספים עליהם טרם חשבתם, כאשר המטרה המרכזית היא לזרז את היכולת להתפרנס בכבוד. זו גם הזדמנות ייחודית לבצע שינוי קריירה, ולפנות ב- 180 מעלות לכיוון חדש, עליו תמיד חשבתם ולא העזתם להביא לידי מימוש.

הכלים העומדים לרשותכם כעת בראש ובראשונה הוא מסמך קורות חיים, ככרטיס הביקור העסקי של כל אחד ואחת. לאחר מכן, יש לבדוק את מגוון הפלטפורמות האינטרנטיות אליהם אתם מחוברים. היום חשוב יותר לבנות נכון את מרכיבי הרושם שתעשו ביום בו יחזור הכל למצב תקין, כך שתתאימו לתפקיד הבא שלכם, מכל הבחינות.

מספר גדול מאד של עובדים נמצאים כרגע בביתם בשל השפעות המצב הכלכלי, ונראה כי המדינה לא תוציא מקופתה סכומי כסף, גם לא כמענקים ו/או הלוואות כדי להשיב את העובד השכיר או בעל העסק למצבו הקודם.

לכן, כאשר יש לפחות חודש עד לסוף חג הפסח, ויותר עד שהמצב יתבהר, זה הזמן להתכונן לזמן של התאוששות המשק. זהו העיתוי לעדכן את הנכסים הדיגיטליים שלנו, ובהם פייסבוק, לינקדאין ואינסטגרם ולנסות להתאימם לעולם החדש שיתגלה לעינינו בתום התקופה הזו, בה מגייסים ישובו לחפש את האינפורמציה ברשת, ולהתרשם מכם כמועמדים.

הדבר הוא כמובן דו צדדי, כאשר גם מעסיקים כבר עושים עכשיו חשבון נפש, בדבר האופן בו הם רוצים שהעסק שלהם ייראה ויתנהל בעתיד – מה יהיה פרופיל העובדים, האם מדיניות החברה תתעדכן, ומה עם התרבות הארגונית, ועוד ועוד.

פלטפורמסט עוסקת בשדרוג קורות חיים ובניית פרופילים ברשתות החברתיות, בהתאם לדרישות התפקידים בשוק. בימים כתיקונם, מועמדים זכו להתקבל למשרות הרצויות עבורם, בזכות העבודה המקצועית שנעשתה על קורות החיים שלהם ועל פרופיל הלינקדאין שלהם, ובדרך קיבלו הצעות וזימונים לראיונות ממקומות עבודה אטרקטיביים ביותר.

אין כאן נוסחת קסם. לפעמים מועמד בעל כישורים בולטים בתחום מסוים, אינו חושב שיכול להתברג למשרה כזו או אחרת, אף על פי שבבואו להתמודד עליה, הוא יוצעד אליה באופן מתבקש, על-ידי מגייסים. הצוות שלנו יודע לנתב כל מועמד למקומות הנכונים, ולסייע לו בחיפוש עבודה חכם תוך הרחבת אפשרויות התעסוקה, מבלי להתפשר על תנאים ועל התאמה, כדי למצות את אותם כישורים מקצועיים ובין אישיים.

לאור המצב נערכנו למתן שירותים באופן מורחב באמצעות הצוות היקר שלנו שכמעט ככולם עובדים מביתם. הנהלת האתר החליטה על מתן מחיר מיוחד לשדרוג קורות חיים ולשדרוג פרופיל LinkedIn, עד כדי שליש מהעלות הרגילה לזמן מוגבל ולכן כדאי לנצל זאת עכשיו.

העולם לא ישוב להיות כפי שהיה. קולות ממנהטן: ”לא נחזור לעבוד 12 שעות מהמשרד”

משבר עולמי_מחשבים מסלול מחדש
מאת: ג'ף

שיחות רחוב שנשמעו מחברינו לצוות בארה''ב הביאו אותי לכתיבת הפוסט. כן, מסתבר שיש בימים אלו מי שמעיזים לשוטט ברחובות העיר מנהטן שיחסית לימים כתיקונם ניתן להגדירה היום כריקה ושוממת.

הבדיחה הרווחת כי ההצגה היחידה כיום בעיר היא כשעובר רכב עם לוחמי האש המפורסמים של

14 ST Manhattan 18-3-2020 11-15 AM
מנהטן רחוב 14 בשעה 11 בבוקר היום 18-3-2020 - לא ייאמן!

ניו יורק ומפעיל סירנה למרות שהוא כמעט היחיד על הכביש. מאז פיגועי 11 בספטמבר שאף לא השפיעו במידה שווה על כל חלקי המטרופולין התוסס, לא זכור מצב כזה מעולם, בעיר שנחשבת כמרכז העולם: לא מכוניות, לא אנשים ולא בעלי חיים. הכל דממה. מה שסייע לחברנו לצוות לדלות מספר מילים משיחת המרעים הבאה:

"אולי התפקיד הכי חשוב שלי הוא מה שהתחמקתי ממנו כשהייתי עסוק בלדאוג לפרנסה עבור ילדיי האהובים, והיום אני מגלה שאיפשהו החמצתי את המטרה"... "עכשיו זה הזמן להחליט איך אני מתכוון לחיות את חיי, לבנות את לוח הזמנים שלי על-פי סדר עדיפויות מתוקן, ולא לקחת מחויבויות שפירושן להפסיד עולמות כדי להרוויח את ה-ג'וב!"

"אם כך זה עובד- פגישות צוות אונליין, עמידה במשימות תוך עבודה מהבית, וחיסכון של זמן שיחות מסדרון, ריכולים וקשקושים, אין שום מוטיבציה לחזור ולעבוד יום שלם מהמשרד ולהפסיד עולם שבשבילו כביכול הקרבתי כל כך הרבה עד הלום."

Manhattan Empire State Building

כשנתעורר למציאות החדשה של אחרי המשבר, דברים ייראו שונה. יכול והמרדף אחרי האושר שנמצא אי שם בסוף גרם המדרגות התלול והמתפתל מעלה, כאשר בכל שלב נדרשים ליותר הישגיות, תחכום ואולי על הדרך גם לוחצים על אצבעות הרגליים של הרצים לידינו, אל עבר אותה מטרה נכספת, שנראתה פעם כברורה ומוגדרת - היום אנו מגלים שאולי האושר פשוט נמצא בידינו. ואם זה לא מספיק קרוב, הוא בבית.

הרי אם עבדנו 12 שעות מחוץ למשרד, בזבזנו את זמננו בנסיעות מתישות ובעמידה מייגעת בפקקים, הפסדנו את נוכחותנו ברגעים החשובים של התבגרות ילדינו הקטנים, או דחינו את החתונה בסדר העדיפויות לעומת תחושת הגשמה בקריירה, השקענו את רוב מרצנו בארגון מלא

מנהטן השדרה השלישית עכשיו (11:30 בבוקר) פשוט "נטוש" תנועה דלילה של רכבים זה מראה נדיר
מנהטן השדרה השלישית עכשיו (11:30 בבוקר) פשוט "נטוש" תנועה דלילה של רכבים זה מראה נדיר

אנשים שבמקום להיות אוהבים הפכו עם הזמן לאויבים (מבלי להאשים אותם, הם כנראה היו כמונו, כל אחד וסיבתו היא, מתוסכלים), והיום אנו נותנים כמעט את אותה תפוקה מהבית בזמן קצר יותר, ותוך כדי מנהלים שגרה וחיי משפחה.. אם כך, תודה על המשבר שפרץ ועורר אותנו להבנה הזו, כפי שאומרת הקלישאה הידועה – הפתרון נמצא אצלך.

כך, אנו גם מאפשרים למי שכן חייבים להיות נוכחים במשרד, להגיע לחברה במהירות ולחנות אל מול הכניסה לבניין. אף אחד לא רודף אחריהם כי אין פקחים, והיום השגרתי כנראה יכול להתנהל בשפיות רבה יותר מכפי שהכרנו. שלא לדבר על הספקי כביסה, בישולים וניקיונות, והקדשת יחס חמים ולבבי לבני הבית, המרוצים מאווירת המשפחתיות. זהו. עצרו אותנו מהמרוץ הזה של להיות הכי. הרי כבר מכותרות התקשורת המתאמצות בכל כוחן בשנים האחרונות, ניכר כי פיתחנו עור של פיל וניתן להגזים במילים רק בכדי לנסות לרגש, לזעזע, ובפרט לשגע את התודעה.

חשיבה חיובית היא בחירה!

חשיבה חיובית - מיכל מירוני - Platformust
מאת: מיכל מירוני
מיכל מירוני

הבוקר התקשר אליי סמנכ''ל כספים שאני מלווה אותו מספר חודשים, ובישר לי שמצא את האתגר הבא שלו (לאחר מעל שנה של חיפושים). הוא חתם במילים: ''תודה על האופטימיות, האנרגיות הטובות שעזרו לי בתקופה הזו''.

ויקטור פרנקל בסיפרו האדם מחפש משמעות, אמר: "כשאינינו יכולים לשנות עוד את סביבתנו, כל מה שבאפשרותינו לעשות הוא לשנות את עצמינו". המצב קשה, מבאס, מבלבל, מלחיץ, מפחיד. מסכימה עם הכל. במה שאנחנו יכולים לשלוט הוא במערך האנרגיות שלנו ולאן אנחנו מתעלים אותו.

5 טיפים להיות חיוביים, לא משנה כמה קשה:

1. דיבור חיובי, לדבר אל עצמנו ולספר לעצמינו שוב ושוב את ההצלחות שלנו בחיים, על מה יש לנו להודות ואיך זה עוגן עבורינו.

2. אנחנו כל הזמן חושבים ברמה הפרקטית, מה לעשות? איך להתקדם? הזמן עובר, אנחנו בפחד וחוסר וודאות ועוד לא מתקדמים. ראשית, יש להכיל את המצב, להתמודד איתו, להפנים מציאות מורכבת שכזו זה לא דבר של מה בכך, לאחר מכן, תבואנה הפעולות.

3. ננסה להנות ממה שיש, הזמן עם המשפחה, להודות על הדברים הקטנים, השגרתיים, בריאות, קורת גג, אוכל ועוד.

4. סביבה וקהילה תומכת! היא הכרחית להישרדות שלנו. כאמור עם ההגבלות ניתן לשוחח בסקייפ, ניתן להכנס לקבוצות תמיכה ברשתות, ווטצאפים וכו'. לא חייבים לעבור את התקופה בבדידות.

5. תזכרו אחרי החושך תמיד בא האור. אבל גם באותו חושך אנחנו צריכים להיות חזקים, לנווט את דרכינו, להודות על ההבזקים שמדי פעם באים, על הפנס שמאיר את הדרך לסירוגין - נדלק ונכבה.

אאחל בריאות איתנה לכולם, בשורות טובות ואנרגיות חיוביות למעבר תקופה מאתגרת זו.

צוות הבלוג שמח ונרגש לארח כאן פוסט של מנטורית הקריירה מיכל מירוני, מאמינה שכל קו עקום הוא חיוך ואופטימיות היא נר לרגליה. אדם המהווה השראה למחפשי עבודה רבים שבעת התהליך מצאו ייאוש במקום פתרונות מועילים, עד הגעתם אליה.
את מיכל ניתן למצוא גם בלינקדאין, שם היא מעלה עבור קהל הקוראים פרסומים שבכוחם להפיח בנו רוח של תקווה ואומץ כדי לעשות את הצעד אל עבר ההצלחה במישורים החשובים בחיים. שם ניתן גם להתרשם ממשובים אותם מקבלת המנטורית ממתאמנים להם סייעה בדרך להגיע להישגים ולשמר אותם במקום לשקוע מטה.
הפוסט המפורסם ביותר של מיכל, מספר את סיפורה האישי שמדגים כי בכוח הרצון, האמונה וההתמדה ניתן לקצור פירות. מיכל מטמיעה בנו את ההבנה עד כמה לא רק ההגעה ליעד עצמו ולתוצאה היא החשובה, אלא הדרך, ולו נבקש להימנע מלעבור ולחוות את אותו המסע, הוא רק עלול להפוך ארוך יותר.

לפנייה ישירה אל מיכל: 052-462-6939

לאור המצב – אספקת לידים למוצרים פיננסיים לרבות מחזור משכנתא

Call Center
מאת: שי חבוט

המירוץ אחר השגת לידים איכותיים הפך בימים אלו למורכב ותחרותי מאי פעם. שינוי "כללי המשחק" ברשתות החברתיות משמעותו גם השקעה ניכרת בעלויות, ולא פעם איכות וכמות הלידים אינה מספקת. כאן חברת LTM נכנסה לתמונה.

בפעילות מאומצת וענפה, מתמקדת החברה במשך כעשור ביצירת לידים איכותיים בשיטת אופליין, וכך הזרימה עד כה לקוחות לחברות נדל"ן, לבתי השקעות, לחברות ביטוח ולחברות ייעוץ משכנתא, באופן סדיר. במהלך השנים החברה ביססה את כוח העבודה על עובדים מהמוקד הטלפוני הממוקם במשרדי החברה רמת גן ובעיקר מהבית, ובד בבד השקיעה בציוד טכנולוגי מתאים כדי לאפשר למצות זאת בצורה הטובה ביותר.

כך על אף כל יתרונותיה, שמהווים נתח מהותי מרווחיהן של חברות נדל"ן, ביטוח, ייעוץ משכנתא ופיננסים, הופחתה פעילות החברה באופן משמעותי ביותר. יחד עם זאת, לאור המצב, עולה בימים אלו דרישה להיעזר בשירותי לידים לצורך חיסכון בזמן ובעלויות.

בחברת LTM ישמחו לשוחח עם אותם גורמים רלוונטיים, חברות וארגונים שדווקא בימים אלו נדרשים לסייע לאזרחים בבקשתם לערוך שינויים בהתנהלותם הכלכלית, בנושאים כדוגמת מחזור משכנתא, תיאומי מס, ביטוחים ושירותים נוספים, בפרט כשההשלכות של השבתת המשק ימשיכו להשפיע בשבועות הקרובים.

מוקד שירות לקוחותבזכות איכות מאגרי הנתונים והניסיון רב השנים, מצליחה LTM להניב ללקוחותיה לידים ביחס המרה גבוה, כאשר באופן שוטף מתבצעת בחברה בקרה על איכותם, בד בבד עם יצירת משפך מכירות מדויק ומתוקצב המאפשר לווסת את כמות הלידים ואת המחיר עבור כל ליד.

ב- LTM אין בזבוז זמן על לידים לא רלוונטיים או לא איכותיים, כאשר כולם מגיעים אל הגורם הדורש לאחר בדיקה קפדנית של המוקד, בו מועסקים מזה שנים נציגי מכירות בעלי ניסיון רב. אלו, מוכשרים הן ספציפית בתחום הרצוי והן בעלי כישורי מכירה מובהקים, ופונים ללקוחות על-פי 'תסריט מכירות' שנבנה בהתאמה מיטבית ומדויקת לדרישות הלקוח, ומאושר על-ידו.

לצורך היעילות, מצורף טופס פניה למילוי מצדכם, בכדי שפניות יגיעו אליי, מנהל החברה, באופן ישיר. כך אוכל לטפל בהן וליצור עמכם קשר.

        

חברת LTM תשמח להעמיד את תשתית הנציגים לתחומים נוספים הנדרשים בקרב ארגונים המעוניינים להמשיך ולהיות בקשר, ולספק מידע ושירותים עבור לקוחותיהם. בברכת בריאות ובשורות טובות, תודה לצוות הבלוג שהרים את הכפפה בימים אלו, ושיהיה בהצלחה לכולנו לעבור את התקופה הזו בשלום.