PLATFORMUST

איך להצליח במציאת תפקיד מתאים וגם לאחר מכן במקום העבודה

Platformust-DevOps כתיבת קורות חיים, מיתוג אישי, כתיבת פרופיל לינקדאין, Platformust
PLATFORMUST כתיבת קורות חיים הכנה לראיון עבודה מוצלח

כתיבת קורות חיים – ככה עושים את זה בעידן החדש

מגייסים מחפשים שתוצג בפניהם תמונה של מועמד ורסטילי – בעל יכולות לעבור בין אפליקציות, נושאים ומצבים, תוך הדגמת כישורים שונים, מקצועיים ובינאישיים. כתיבת קורות חיים לכן דורשת מאתנו ליצור מסמך מרתק, ובו כל שורה מוסיפה צבע נוסף ויוצרת יותר עניין בך כמועמד ראוי ואטרקטיבי.

קרא עוד »
חיפוש עבודה משרה תפקיד - PLATFORMUST

חיפוש עבודה | תביט נכון – תראה טוב!

כדי שחיפוש עבודה לא יהיה מסע מתיש ומייגע, נדרשת הסתכלות מחודשת – כדי לאבחן את האפשרויות הריאליות העומדות בפניך, אנו מציעים לך להבין איך נכון להביט על ההיצע, וכיצד למצוא את דרך החיפוש המתאימה עבורך במדויק

קרא עוד »
תוסף לקורות החיים שימוש בכותרות עכשוויות - Platformust

תוספים עכשוויים לקורות החיים

התוספים שיהפכו אותך לחלוץ בתחום. כי כדי לבלוט מבין מאות קורות חיים הנשלחים לכל משרה מבוקשת, יש לבחור את המילים הנכונות, לא רק בגוף המסמך אלא גם בכותרות.
להלן ריכוז של מונחים חדשים ואלו שיצאו מכלל שימוש. לשירותך, מה הפך נדוש ומה נתפס כאטרקטיבי ועכשווי?!

קרא עוד »
בניית קורות חיים - מדוע לא תמיד צריך למחוק עובדות מהמסמך

גם אני השתתפתי בסדנת קו"ח – ומה לא לקחתי משם?

הרבה פעמים אנחנו נעזרים במכרים כדי שיסייעו לנו בשיפור מסמך קורות החיים. לא אחת גם מגייסים נרתמים לעניין, ולו רק כדי להגיש אותם בצורה משודרגת לארגון הדורש. אך האם כל דבר שבמבט ראשון נראה כמיותר שווה מחיקה? האם יש אפשרות להביט על ניסיון שלכאורה חסר חשיבות ולהשתמש בו בצורה חדשה?

קרא עוד »
קורות חיים כנכס שיווקי של המועמד לעבודה

אל תתכבד בקלון מסמך קורות החיים

מהרגע בו אתה לוחץ על כפתור "שלח" מתחיל להיבנות המיתוג האישי שלך בקרב הארגון אליו מועברים קורות החיים. לכן, מעבר לבחירת מילים מושכלת בגוף המסמך, ככל שתשקיע ביצירתו כנכס שיווקי מרשים ורציני, כך גם היחס אליו מהצד המגייס יהיה בהתאם.

קרא עוד »

זה בהחלט לגיטימי להטיל ספק במקצועיות רכזי השמה, משום שלא אחת מדובר באנשים צעירים, ולעתים חסרי ניסיון או כלים הולמים למילוי תפקידם כראוי.

מובן, כי כבני אדם הסורקים עשרות ואף מאות קורות חיים ביום, לגיטימי כי ייעשו אי אלו קיצורי דרך (היוריסטיקה) על מנת לקבל החלטות, וכך קל ופשוט להפחית את הדילמה הפנימית, להתאמץ פחות ולעבור הלאה למועמד הבא.

מטרת הכתבה היא ליידע את מחפש העבודה כי שיטות של כללי אצבע והתייעצויות שטחיות בין רכזי ההשמה, אכן עלולים לשלול את מועמדותו לחברה, למרות שהנו מועמד ראוי העונה לכאורה לכל דרישות המשרה.

לכן, תחושת התסכול שעלולה לנבוע מאי אלו תשובות שליליות או אפילו התעלמות, אינה בהכרח סיבה קונקרטית הרלוונטית לחיפוש העבודה, לניסיון המקצועי ואפילו לקורות החיים.

קראו את כל המאמר בנושא תהליכי גיוס והשמה

החל מסוג המשרה, אופי העבודה, התחום וסוג התעשייה, וכלה בכתובות התקשרות ובכישורים, הכל צריך להיות מדויק וממוקד למטרה. עובדה אמנם פחות נעימה אך נכונה היא כי מגייסים צפויים להתרשם ממך גם דרך הרשתות החברתיות.

כך, אינם מסתפקים ברושם הנוצר מקורות החיים בלבד, ולכן יש להתכונן היטב לכל שאלה שתעלה וכדאי להיות מוכן להסביר כל פרט, להיות נכון לתת דוגמאות, לאפשר הצצה בתעודות ולהראות נכונות למבחנים וראיונות, כי לחפש עבודה כידוע, זו למעשה עבודה בפני עצמה.

לחצו לכתבה: לכל מילה משקל – האם קורות החיים שלכם מכבידים על המגייסים?!